GRONO PEDAGOGICZNE 2014/2015

 

Lucyna Kerlin – dyrektor 

 

Jolanta Treder – Michalska – wicedyrektor 

Bogumiła Cybula – wicedyrektor

 

 

 

NAUCZYCIELE

 

Przedszkole i oddziały przedszkolne 

Ewa Borowicka 

Barbara Cyperska 

Ewa Felskowska 

Małgorzata Kropidłowska

Natalia Nowicka 

LidiaPiór 

Wioleta Synak

 

Kształcenie zintegrowane 

Janina Czecholińska

Mirosława Cybula 

Mariola Kulwikowska 

Aldona Mańska

Iwona Mejer 

Jadwiga Naczk 

Magdalena Sadowska-Kostuch 

Anna Zarach

 

Świetlica

Elżbieta Popiela – kierownik 

Agnieszka Miąskowska

 

Biblioteka

Regina Literska

 

Pedagog

Magdalena Kulwikowska

 

Religia

Stella Piechowska – Łyczko 

Bronisława Nawrocka

Teresa Richert

ks. Grzegorz Worobiec

 

Historia 

Mariola Kupiecka

Agata Kurek

Teresa Richert

 

Język polski

Katarzyna Herka

Julia Kulwikowska

Mariola Kupiecka

Aneta Stuba-Wrońska

Jolanta Treder – Michalska

 

WOS / WDŻ 

Krzysztof Kaczmarek

Agata Kurek 

 

 Język angielski

Emilia Dopke

Dorota Leśniowska

Celina Neubauer

Monika Serkowska

Aneta Stuba-Wrońska

 

Język kaszubski

Ewa Felskowska

Julia Kulwikowska

Aldona Mańska

 

Matematyka

Monika Dułak

Grażyna Formela 

Przemysław Laska 

 

Fizyka

Marlena Sikora

 

Muzyka

Lucyna Kerlin

Ziemowit Piotrzkowski

 

 

Plastyka/technika

 

Emilia Ellwart-Sikora

 

Stella Piechowska-Łyczko

 

 

Informatyka

Andrzej Kiedrowski

Przemysław Laska

 

Język niemiecki

Agnieszka Kulwikowska 

Kamila Simon

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Krzysztof Kaczmarek

 

Chemia 

Małgorzata Karcz

 

Geografia

Bogumiła Cybula

 

Biologia/Przyroda 

Małgorzata Karcz

Michalina Zaworska

 

 Wychowanie fizyczne

Sławomir Herka

Gabriela Jagiełło

Dawid Klawikowski

Anita Klasa

Andrzej Kiedrowski

Marek Stefanowski

Michał Stefanowski

Ireneusz Stencel

Stella Trzebiatowska

Mateusz Zarach

 

Nauczyciel wspomagający

Monika Oramus

 

Oligofrenopedagogika

Magdalena Wysocka

 

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI SZKOLNEJ

 

Joanna Stupieńko – pracownik ds. gospodarczych i personalnych

Bożena Naczk – referent ds. administracyjnych

Jolanta Trzcńska – starszy intendent

Maria Skwierawska – kucharka 

Justyna Leyk – pomoc kuchenna

Franciszek Hinc – konserwator

Maria Bronk – szatniarka

Jadwiga Mach – sprzątaczka

Henryka Czaja – sprzątaczka

Beata Szalewska – sprzątaczka 

Jolanta Szmyt – sprzątaczka

Gabriela Cybula – sprzątaczka

Grażyna Gańska – sprzątaczka

Danuta Trun – sprzątaczka

Mariola Nawrocka – sprzątaczka

Adriana Kulaszewicz – pomoc nauczyciela

Wiesława Turzyńska  – pomoc nauczyciela

To Top