W Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym nagrodzono najlepsze prace w konkursie zorganizowanym przez Senat RP. „Orzeł Biały – nasza duma”. Tematem prac konkursowych było m.in. polskie godło, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych. Konkurs zorganizowała Kancelaria Senatu RP z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która przypada w tym roku. W województwie pomorskim udział w nim wzięło ponad 50 szkół z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia. Praca Kingi Kuziemkowskiej z VIIb została nagrodzona dyplomem uznania oraz  pięknym upominkiem.

Gratulujemy kolejnym naszym uczniom zdobycia stypendium „Piłkarska przyszłość z Lotosem”. Dzięki niemu będą mogli realizować swoje marzenia i pasje sportowe. Życzymy dalszych sukcesów!

Nagrodzeni stypendyści: Julia Formela, Jakub Kafarski, Mateusz Juński, Dominik Kaliszewski, Mateusz Treder, Wiktor Etmański, Kacper Mach, Aleks Hinz.

 

 

 Uczniowie z najwyższą średnią w klasyfikacji śródrocznej w roku szkolnym 2016/2017:

Klasa IVA: Julia Hewelt  5,64 Weronika Węsierska 5,64 Emilia Hałasiewicz 5,55 Melania Kąkol 5,45 Sara Kulaszewicz 5,36 Łucja Cichosz 5,27 Wiktoria Goll 5,18 Zuzanna Peplińska 5,18 Dawid Borowicki 5,09 Dawid Rolbiecki 5,00 Wiktoria Wica 5,00

Klasa IVB: Kinga Czecholińska  5,64 Maciej Gruchała 5,36 Magdalena Perszyńska 5,25 Weronika Biernat 5,08

Klasa VA Eryk Jank 5,00 Jakub Klasa 5,00

Klasa VB Karolina Hinca 5,00 Paulina Hinca 5,00

Klasa VIA Mateusz Penkowski 5,75 Laura Kulaszewicz 5,25

Klasa VIB Martyna Gostkowska 5,33 Weronika Szynszecka 5,23 Kinga Kuziemkowska 5,00 Adam Wandtka 5,00

Klasa VIC Milena Dawidowska 5,25 Karol Lepak 5,00

================

Uczniowie z naszej szkoły od wielu lat propagują zdrowy styl życia, uczestnicząc w wielu zawodach sportowych. Gmina Stężyca prowadzi klub Sportowy „Radunia”, który od 2013 roku uczestniczy w programie ” Piłkarska Przyszłość  z LOTOSEM”. W tym roku uczniowie Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy zostali wyróżnieni stypendiami.

piłkarska przyszłość z LOTOSEM_nowy pozionm 2 wiersze

Stypendyści programu „Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM” to:

1. Julia Formela VI A

2.Mateusz Juński I G A

3. Dominik Kaliszewski VI A

4. Mateusz Treder V A

 

Uczniowie klas IV – VI SP z najwyższą średnią w klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2015/2016:

Klasa IV A: Eryk Jank 5,08 Oskar Ziomkowski 5,00

Klasa IV B: Maja Sitterlee 5,25 Anna Łyczko 5,08

Klasa V A: Mateusz Penkowski 5,67 Laura Kulaszewicz 5,25 Mikołaj Synak 5,17 Adam Wandtka 5,17

Klasa V B: Kinga Kuziemkowska 5,50 Weronika Szynszecka 5,50 Martyna Gostkowska 5,17

Klasa V C: Milena Dawidowska 5,58 Karol Lepak 5,33 Patrycja Dzwonkowska 5,00

Klasa VI A: Dawid Wierdak 5,75 Paweł Hinca 5,58 Oliwia Bojanowska 5,42 Konrad Cichosz 5,42 Sandra Wenta 5,42

Klasa VI B: Aleksandra Gostkowska 5,50 Agata Łyczko 5,25 Anna Kulaszewicz 5,00 —————————————————–

Kinga Kuziemkowska Vb – uczennica, której pasją jest sztuka:

I miejsce w wojewódzkim konkursie  „Wiersze pędzlem malowane” E. Warmowskiej edycja 1,

I m-sce w wojewódzkim konkursie  „Wiersze pędzlem malowane” E. Warmowskiej edycja 2,

I m-sce w gminnym konkursie „ Wiem co robię, dbam o wodę”,

II m-sce w ogólnopolskim konkursie „W harmonii z przyrodą”,

I m-sce w powiatowym konkursie na szopkę  bożonarodzeniową,

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Kwiaty dla babci i dziadka” edycja łowicka,

I m-sce w konkursie w miesięczniku „Abecadło”,

I m-sce w powiatowym konkursie „Kaszubskie Madonny”,

III m-sce w wojewódzkim konkursie „Mój region” kategoria haft,

III miejsce w wojewódzkim konkursie „Mój region” kategoria techniki łączone,

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Świat wokół nas”,

II miejsce w  powiatowym konkursie „Wielkanoc ma moc, na Kaszubach”,

I miejsce w powiatowym konkursie ozdób wielkanocnych kategoria palma,

II miejsce w powiatowym konkursie ozdób wielkanocnych kategoria stroik,

I miejsce w powiatowym konkursie „ Wielkanoc na Kaszubach”,

I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Morskie opowieści”.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Pożyteczna Pszczoła

13077303_1019415551479010_2109259379_n 13090169_1019415071479058_1756876327_n

Powiatowy Konkurs Plastyczny Anioł Nadziei

DSC00905 DSC00916 DSC00903 20160424_134521

Wojewódzki Konkurs Mój Region – III miejsce w kategorii haft i III miejsce w kategorii techniki łączone.

20160424_134108 20160424_134101 20160424_134026

20160118_143402 20160118_143628 20160118_150853 20160118_150939 20160118_151815


?

Dawid Wierdak VIa jest finalistą wojewódzkiego  Konkursu Języka Polskiego dla szkół podstawowych.


 

Uczniowie klas IV – VI z najwyższą średnią

w klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2014/2015

 

  • Kolorem
  • zielonym wyróżniono 5 najlepszych uczniów w tej grupie wiekowej

 

Klasa IVa

Mateusz Penkowski 5,67

Laura Kulaszewicz 5,33

Adam Wandtka 5,00

Mikołaj Synak 4,92

Dominika Górak 4,83

Anna Laska 4,75

Klasa IVb

Martyna Gostkowska 5,31

Weronika Szynszecka 5,31

Kinga Kuziemkowska 5,23

Kinga Gostkowska 4,92

Natalia Wolska 4,92

Klasa IVc

Milena Dawidowska 5,67

Karol Lepak 5,25

Martyna Bronk 5,17

Patrycja Dzwonkowska 5,17

Nikodem Jakusz 5,00

Julia Stefańska 4,92

Klasa Va

Dawid Wierdak 5,67

Paweł Hinca 5,33

Oliwia Naczk 5,33

Sandra Wenta 5,17

Konrad Cichosz 5,08

Klasa Vb

Agata Łyczko 5,33

Aleksandra Gostkowska 5,08

Andżelika Gruba 5,00

Agata Drywa 4,92

Anna Kulaszewicz 4,92

Kinga Kupiecka 4,92

Monika Reszka 4,92

Natalia Tomaszewska 4,92

Malwina Krefft 4,75

Klasa VIa

Nikola Kulaszewicz 5,17

Julia Kneba 5,17

Aleksandra Gostkowska 5,08

Łukasz Mach 5,08

Wiktoria Dułak 5,00

Marta Kaliszewska 4,83

Piotr Zielke 4,83

Jakub Mach 4,75

Agata Stanisławska 4,75

Klasa VIb

Justyna Reclaf 4,92

Monika Bednarek 4,83

Martyna Radtke 4,83

Karolina Zaborowska 4,83

Szymon Dej 4,75

 

To Top