paulinaPaulina Reiter Iga

 

Uczniowie z najwyższą średnią w klasyfikacji śródrocznej w roku szkolnym 2016/2017:

Klasa IA GIM Oliwia Bojanowska 5,38 Paweł Hinca 5,31 Sandra Wenta 5,15 Konrad Cichosz 5,00

Klasa IB GIM Aleksandra Gostkowska 5,31 Monika Reszka 5,13

Klasa IIA GIM Aleksandra Gostkowska 5,00

Klasa IIIA GIM Weronika Kiedrowska 5,71 Emilia Tusk 5,41 Julia Jakubek 5,06

Klasa IIIB GIM Milena Formela 5,94 Anna Sadowska  5,44 Andżelika Sikorska 5,44 Kinga Tusk 5,41 Marcelina Adamczyk 5,39 Krzysztof Wandtka 5,18 Marta Skwierawska 5,13 Aleksandra Wica 5,12

Klasa IIIC GIM Patrycja Gostkowska 5,76 Katarzyna Mańska  5,65 Agnieszka Wiśniewska 5,59 Weronika Puzdrowska 5,00

 

Uczniowie klas I – III gimnazjum z najwyższą średnią w klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2015/2016:

Klasa I A GIM: Nikola Kulaszewicz 5,36 Aleksandra Gostkowska 5,29 Wiktoria Dułak 5,07

Klasa I B GIM: Łukasz Mach 5,07 Justyna Reclaf

Klasa II A GIM: Weronika Kiedrowska 5,57 Klaudia Zdrojewska 5,07 Marta Cieszyńska 5,07

Klasa II B GIM: Milena Formela 5,88 Kinga Tusk 5,69 Andżelika Sikorska 5,57 Anna Sadowska 5,56 Marcelina Adamczyk 5,19 Krzysztof Wandtka 5,06 Aleksandra Wica 5,00

Klasa II C GIM: Katarzyna Mańska 5,85 Patrycja Gostkowska 5,48 Agnieszka Wiśniewska 5,43 Maciej Richert 5,29

Klasa III A GIM: Aleksandra Cybula 5,82 Aleksandra Laska 5,53 Adriana Stencel 5,35 Laura Czapiewska 5,29 Angelika Wiedemann 5,06

Klasa III B GIM: Julia Brzoskowska 5,94 Weronika Formela 5,88 Patrycja Stankowska 5,65 Natalia Mańska 5,47 Oliwia Drywa 5,35 Andżelika Gostkowska 5,12

———————————————————————

Uczniowie klas I – III gimnazjum z najwyższą średnią

w klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2014/2015

  • Kolorem zielonym wyróżniono 5 najlepszych uczniów w tej grupie wiekowej

Klasa IGa

Weronika Kiedrowska 5,79

Klaudia Zdrojewska 5,21

Alicja Bednarek 5,00

Julia Jakubek 5,00

Marta Cieszyńska 4,93

Klasa IGb

Milena Formela 6,00

Andżelika Sikorska 5,57

Kinga Tusk 5,40

Marcelina Adamczyk 5,07

Krzysztof Wandtka 5,00

Aleksandra Wica 4,93

Paulina Gruba 4,79

Klasa IGc

Katarzyna Mańska 5,79

Patrycja Gostkowska 5,36

Agnieszka Wiśniewska 5,29

Maciej Richert 5,14

Dawid Kąkol 4,79

Klasa IIGa

Aleksandra Cybula 5,50

Aleksandra Laska 5,14

Adriana Stencel 5,07

Laura Czapiewska 4,79

Michał Pek 4,79

Klasa IIGb

Julia Brzoskowska 5,79

Weronika Formela 5,57

Patrycja Stankowska 5,50

Oliwia Drywa 5,21

Natalia Mańska 5,14

Andżelika Gostkowska 4,93

Klasa IIIGa

Zuzanna Gostkowska 5,47

Magdalena Mejer 5,47

Andżelika Stencel 5,47

Izabela Borzestowska 5,29

Kamil Olszewski 4,94

Krystian Zarach 4,88

Dominika Thrun 4,76

Klasa IIIGb

Weronika Wenta 4,78

Klasa IIIGc

Małgorzata Adamska 6,00

Hanna Mańska 5,71

Maria Zaborowska 5,00

Weronika Szmyt 4,82

Oliwia Kulwikowska 4,76

Laura Sikorska 4,76

To Top