JADŁOSPIS

od 3 do 18 czerwca 2019r.

Szkoła podstawowa i gimnazjum

PONIEDZIAŁEK  3.06.

Zupa pomidorowa z ryżem(400ml) chleb orkiszowy(50g)

WTOREK  4.06.

Zupa jarzynowa z ziemniakami(400ml), chleb razowy(50g)

ŚRODA  5.06.

Makaron z sosem carbonare(200g)

CZWARTEK  6.06.

Zupa grochowa z ziemniakami(400ml), chleb ziarniak(50g)

PIĄTEK  7.06.

Zupa mleczna z kaszą manną(400ml), chleb domowy(50g)

PONIEDZIAŁEK  10.06.

Rosół z makaronem(400ml), chleb orkiszowy(50g)

WTOREK  11.06.

Fasolka po bretońsku(200g), chleb razowy(50g)

ŚRODA  12.06.

Zupa krupnik  z ziemniakami(400ml), chleb ziarniak(50g)

CZWARTEK  13.06.

Pierogi ruskie z cebulką(150g)

PIĄTEK  14.06.

Zupa mleczna z kluskami(400ml), chleb domowy(50g)

PONIEDZIAŁEK  17.06.

Stripsy z kurczaka, chleb orkiszowy(50g), ogórek małosolny

WTOREK  18.06.

Parówki(2szt), chleb domowy(50g), keczup

Przedszkole

PONIEDZIAŁEK   3.06.

ŚNIADANIE: kanapki z chleba razowego, masło, ser, wędlina, warzywa

                         kakao                                             

II ŚNIADANIE: sok warzywny

OBIAD:          zupa pomidorowa z ryżem

                        placki ziemniaczane(2szt), sur. z marchwi, woda z cytryną                        

PODWIECZOREK: kasza manna z syropem

WTOREK  4.06.

ŚNIADANIE: zupa mleczna z makaronem literki(200ml)

                        kanapki z wędliną i serkiem topionym, warzywa, herbatka

II ŚNIADANIE: wafle ryżowe

OBIAD:         zupa jarzynowa(200ml)

                       kotleciki drobiowe, ziemniaki(150g), sur.  z młodej kapusty, woda                    

PODWIECZOREK:  jabłko zapiekane z cynamonem

ŚRODA  5.06.

ŚNIADANIE:  bułka grahamka, wędlina, pasta z jaj, warzywa, mleko

 II ŚNIADANIE:  marchew surowa

OBIAD:            gulasz wieprzowy z warzywami, kasza kuskus, woda                         

PODWIECZOREK: makaron z musem truskawkowym

CZWARTEK   6.06.

ŚNIADANIE: zupa mleczna z ryżem(200ml)

                         kanapki z chleba ziarniaka, masło(5g), ser, wędlina, warzywa,

                         herbata

II ŚNIADANIE: mix warzyw                    

OBIAD:           zupa grochowa

                         klopsiki gotowane w sosie koperkowym, ziemniaki, buraki, wo-

                         da z cytryną

PODWIECZOREK:  galaretka truskawkowa

PIĄTEK  7.06.

ŚNIADANIE: zupa mleczna z kaszą manną(200ml)

                        kanapki z chleba domowego(40g), masło(5g), pasta rybna,

                        dżem, warzywa

II ŚNIADANIE : papryka czerwona

OBIAD:           naleśniki z serkiem homogenizowanym i musem z truskawek                        

PODWIECZOREK: drożdżówka, kawa zbożowa z mlekiem

PONIEDZIAŁEK  10.06.

ŚNIADANIE:   kanapki z chleba orkiszowego, szynka drobiowa, twarożek

                           ze szczypiorkiem, mleko                         

II ŚNIADANIE: wafle ryżowe

OBIAD:              rosół z makaronem(200ml)

                            racuchy z jabłkami                           

PODWIECZOREK: budyń czekoladowy

WTOREK  11.06.

ŚNIADANIE:  zupa mleczna z makaronem(200ml)

                         kanapki z serem i pasztetem, warzywa, herbata

II ŚNIADANIE: chrupki kukurydziane

OBIAD:            kotlet schabowy, ziemniaki, sur. z młodej kapusty, woda                                              

PODWIECZOREK: krem kokosowy

ŚRODA  12.06.

ŚNIADANIE:  kanapki z chleba razowego, wędlina, ser, warzywa, kakao                         

II ŚNIADANIE: wafle ryżowe z dżemem

OBIAD:            krupnik na podrobach(200ml)

                          gołąbki z mięsa i młodej kapusty, ziemniaki, woda                                                                         

 PODWIECZOREK:   kasza manna z truskawkami

CZWARTEK  13.06.

ŚNIADANIE:   płatki pełnoziarniste z mlekiem

                          kanapki z wędliną, warzywa, herbata

 II ŚNIADANIE: jabłko

OBIAD:            pierogi ruskie z cebulką, sok z pomarańczy

PODWIECZOREK: chałka drożdżowa z masłem i rodzynkami, bawarka

PIĄTEK   14.06.

ŚNIADANIE: zupa mleczna z kluskami

                        kanapki z rybą w pomidorach i serem, warzywa, herbata

II ŚNIADANIE: mix warzyw

OBIAD:          ziemniaki zapiekane z jajkiem i cebulką, surówka wielowa-

                        rzywna, woda z cytryną                       

PODWIECZOREK: ryż z musem jabłkowym i cynamonem

PONIEDZIAŁEK  17.06.

ŚNIADANIE: kanapki z serem i wędliną, warzywa, kakao

II ŚNIADANIE: pomidor koktajlowy

OBIAD: stripsy z kurczaka, kasza bulgur, ogórek małosolny, woda

PODWIECZOREK: jogurt naturalny z owocami

WTOREK  18.06.                     

 ŚNIADANIE: zupa mleczna z makaronem

                         parówki, chleb domowy z masłem, keczup, herbata

II ŚNIADANIE: słupki ogórka świeżego

OBIAD:            gulasz z kurczaka, ryż brązowy, groszek zielony, woda

PODWIECZOREK: herbatniki, kawa z mlekiem

ŚRODA  18.06.

ŚNIADANIE: kanapki z serem i wędliną, warzywa, mleko

II ŚNIADANIE: paluszki bez soli

OBIAD:          kotleciki z piersi kurczaka, ziemniaki, mizeria z ogórka, woda

PODWIECZOREK: kasza manna z cynamonem

INFORMACJE O ALERGENACH WYSTĘPUJĄCYCH  W POTRAWACH

                                    DOSTĘPNE SĄ  W KUCHNI

 

To Top