JADŁOSPIS

od 15 do 26 października 2018r.

Szkoła podstawowa i gimnazjum

PONIEDZIAŁEK  15.10.

Pierogi z mięsem i cebulką

WTOREK  16.10.

Kociołek Marysi(wędlina, ziemniaki, brokuły, fasolka)

ŚRODA  17.10.

Zupa jarzynowa z ziemniakami(400ml), chleb orkiszowy(50g)

CZWARTEK  18.10.

Parówki(2szt), chleb pszenno-żytni, sos pomidorowy

PIĄTEK  19.10.

Zupa mleczna z kaszą manną(400ml), chleb domowy(50g)

PONIEDZIAŁEK  22.10.

Rosół z makaronem(400ml), chleb razowy(50g), jabłko

 WTOREK  23.10.

Zupa ogórkowa z ziemniakami(400ml), chleb razowy(50g)

ŚRODA 24.10.

Makaron z sosem bolońskim i serem

CZWARTEK  25.10.

Żurek z ziemniakami(400ml), chleb orkiszowy(50g)

PIĄTEK  26.10.

Pierogi z serem i  jogurtem naturalnym

Przedszkole

PONIEDZIAŁEK  15.10.

ŚNIADANIE: zupa mleczna z płatkami                     

                        chleb razowy(35g), masło(5g), sałata zielona(4g),

                        szynka gotowana(20g), warzywa(30g)

 II ŚNIADANIE: owoce                                              

OBIAD:             pierogi z mięsem i cebulką, sur. jesienna                           

PODWIECZOREK: kasza manna z cynamonem

WTOREK  16.10.

ŚNIADANIE:   chleb orkiszowy(40g), masło(5g), twarożek(20g), mleko                                                 

II ŚNIADANIE : paluszki bez soli

OBIAD:             kociołek Marysi, sok z  marchwi                         

PODWIECZOREK: jabłka zapiekane z frużeliną z truskawek

ŚRODA  17.10.

ŚNIADANIE: płatki kukurydziane z mlekiem

                        bułka  grahamka(30g), masło(5g), wędlina(30g), warzywa                     

 II ŚNIADANIE:  chałka z masłem i bakaliami

OBIAD:           zupa jarzynowa z ziemniakami(200ml)

                         racuchy z jabłkami                       

PODWIECZOREK: budyń waniliowy

CZWARTEK  18.10.

ŚNIADANIE:     chleb pszenno-żytni(40g), masło(5g), jajko gotowane(1/2),

                            wędlina(20g), warzywa, kakao

II ŚNIADANIE: marchew surowa

OBIAD:             gulasz z kurczaka(120g), kasza jaglana, warzywa gotowane

PODWIECZOREK: jogurt naturalny z owocami

PIĄTEK  19.10

 ŚNIADANIE:  zupa mleczna z kaszą manną(200ml)

                           kanapki z serem i miodem, warzywa surowe

II ŚNIADANIE: pomidor koktajlowy

OBIAD:             paluszki rybne, ziemniaki(150g), sur. z ogórka, cebulki,

                           kukurydzy(100g)

PODWIECZOREK:  ryż z jabłkami i cynamonem

PONIEDZIAŁEK  22.10.

ŚNIADANIE: parówki(1szt), sos pomidorowy, warzywa(40g), mleko                                                   

II ŚNIADANIE: pieczywo Wasa z dżemem

OBIAD:             rosół z makaronem

                           potrawka z kurczaka(100g), ryż(60g), groszek z marchewką                           

PODWIECZOREK: kasza jaglana zapiekana z jabłkami ( kasza jaglana 30g,

                           jabłka 100g, mleko 10g, masło 5g, cynamon)

WTOREK  23.10.

ŚNIADANIE:   musli z orzechami

                          kanapki z chleba razowego z serkiem topionym, wędlina(20g),

                          warzywa                      

II ŚNIADANIE: mix warzyw

OBIAD:           zupa ogórkowa z ziemniakami(200ml)

                         klopsiki w sosie koperkowym (mięso wołowo-wieprzowe 70g,

                         bułka 7g, mleko 15ml, śmietana 12% 10g, koperek, przyprawy)

                         kasza kuskus (40g), surówka z selera i marchwi (seler 50g, mar-

                         chew 50g, jabłka 20g, jogurt naturalny 15g)

PODWIECZOREK: ciasteczka, kawa inka z mlekiem

ŚRODA 24.10.

ŚNIADANIE:   bułka sojowa (40g), pasta z makreli wędzonej z serkiem wiejs-

                           kim i szczypiorkiem, kakao

II ŚNIADANIE: jabłko

OBIAD:            makaron z sosem bolońskim                         

PODWIECZOREK: galaretka  z truskawkami

CZWARTEK  25.10.

ŚNIADANIE:  zupa mleczna z ryżem(200ml)

                          kanapka z chleba orkiszowego(30g), masło(5g), ser żółty(20g),

                          wędlina(20g), warzywa surowe

II ŚNIADANIE: pieczywo chrupkie

OBIAD:            żurek z ziemniakami(200ml)

                          roladki z indyka ze szpinakiem i serkiem wiejskim, ziemniaki,

                          sur. z marchwi(marchew 60g, jabłko 40g, sok z cytryny)

PODWIECZOREK: sałatka owocowa

PIĄTEK 26.10

ŚNIADANIE: bułka grahamka(30g), pasta z jaj, warzywa(30g), mleko(150ml)                       

 II ŚNIADANIE: owoc

OBIAD:           pierogi z serem twarogowym i jogurtem naturalnym

PODWIECZOREK: placuszki z dyni(dynia100g, mąka10g, jaja10g, rodzyn-

                        ki10g, olej)

INFORMACJE O ALERGENACH WYSTĘPUJĄCYCH  W POTRAWACH

                                    DOSTĘPNE SĄ  W KUCHNI

 

To Top